1978
Label: Supraphon - 1 13 2248 • Format: Vinyl LP, Album, Repress • Country: Czechoslovakia • Genre: Pop, Classical •
Poém - Václav Hybš - Václav Hybš A Jeho Hosté 2 - Malá Sváteční Hudba (Vinyl, LP, Album)

Zadní strana CD obalu k albu Václav Hybš a jeho hosté (Malá sváteční hudba 2) ve formátu PDF. Pokud si toto album vypálíte jako Audio CD, můžete tento dokument vytisknout a vložit do zadní strany krabičky. Digitální booklet k albu Václav Hybš a jeho hosté (Malá sváteční hudba 2) ve formátu PDF o .

Václav Hybš - Václav Hybš A Jeho Hosté 2 - Malá Sváteční Hudba Formát: 1 x Vinyl - gramofonová deska (LP, Album) Datum vydání / výroby: Původ/země: Československo: Vydavatelství: Supraphon (1 13 ) Autorská práva: OSA Kód data výroby: 78 1: Žánry: Pop, Vážná hudbaStav zbož&#;: použité.

Vinyl, LP, Album Karneval (Směs Písní Silvestr ´73) A Modrooká Panenka A Já Mám Rád A Venoušku A Děvět Kanárů A Čím, Čím A Hm, Hm A Rosemarie A Oslí Serenáda A Kosí Fox A Láska Brány Otevírá Pepíčku, Začni (Směs Písní Silvestr ´73) A Pepíčku, Začni A Kde Máš Vlasy, Véno? A Lojzo, Lojzíčku A Ty Jsi Hezký A Brand: Václav Hybš.

Vinyl deska interpreta Václav Hybš - Václav Hybš A Jeho Hosté 2 - Malá Sváteční Hudba - LP / Vinyl. Zboží je skladem. Nové i použité LP desky na jednom místě. Vyhledávač gramofonových desek. Vybírej a porovnávej On-line.

Václav Hybš-Václav Hybš A Jeho Hosté 2 - Malá Sváteční Hudba - vinyl Václav Hybš A Jeho Hosté 2 - Malá Sváteční Hudba. Nosič: 33" LP Rok vydání: původ: Česká republika Lbl.: Supraphon ‎– 1 13 kat. číslo: AD klasická hudba, opera, pop.


mp3 flac download Right Now (Original Mix) - Patryk Niedziela - Touch Me (File, MP3) Angel - Aretha Franklin - Angel (Vinyl)

3 Replies to “Poém - Václav Hybš - Václav Hybš A Jeho Hosté 2 - Malá Sváteční Hudba (Vinyl, LP, Album)”

  1. Václav Hybš A Jeho Hosté 2 - Malá Sváteční Hudba ‎ (LP, Album) Supraphon. 1 13 Czechoslovakia. Sell This Version. 1 13 /5(4).

  2. 33" LP / / Česká republika / popTracklist A1 –Kühnův Dětský Sbor Malá Noční Hudba (Allegro) A2 –Karel Gott Snění A3 –Zdeněk Pulec Poém A4 –Karel Gott a Sbor Lubomíra Pánka* Ukolébavka A5 –Václav Hybš Menuet A6 –Sbor Lubomíra Pánka* Serenáda B1 –Václav Hybš Menuet B2 –Karel Gott S Láskou Jdu K Vám (Caro Mio Ben) B3 –Kühnův Dětský Sbor Malá.

  3. Gramofonová deska Václav Hybš a jeho hosté interpreta Václav Hybš, cena Kč, k odeslání vydání: Label: SupraphonBrand: Václav Hybš.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *